Работаем по всей Украине
Телефон: (097) 022-10-20
Email: info@divanchik.kiev.ua

Кругле ліжко під замовлення

Кругле ліжко на замовлення від виробника ➦ в Києві ✓ Швидкий прорахунок ✈ Гарантія ☑ Кругле ліжко під замовлення ➜ за 25 днів! Будь-якої складності і за вашими розмірами ➜ Якість 100%

Замовити м’яке кругле ліжко

Фото круглих ліжок

Виготовлення круглого ліжка в Києві

До недавнього часу м’яка круглі ліжко вважалася незвичайним предметом інтер’єру, і замовлення такому ліжку був скоріше винятком з правил, ніж звичайна справа. Але як показує практика, попит на круглі ліжка починає стрімко зростати. Адже кожному хочеться створити неповторний інтер’єр, але при цьому, щоб він був функціональний і зручний. Круглі ліжко тут приходить на допомогу. Завдяки формі вироби, Ви безумовно додасте шарму і унікальності своєї спальні, а грамотно виготовлений короб ліжка допоможе організувати додаткове місце для зберігання речей. Крім того, круглі ліжко надзвичайно зручна, за рахунок нестандартних розмірів, і безпечна, в силу відсутності будь-яких кутів.

Виробництво м’якого радіусного ліжка

Варто пам’ятати про те, що для того, щоб кругле ліжко виглядало шикарно, потрібно немаленьке простір. Тому для стандартних спалень таке ліжко не найкраще рішення. М’які ліжка бувають різних видів: з узголів’ям і без, підвісні і на подіумах. Також це може бути ліжко-трансформер, яка, за бажанням, може перетворитися в диван. У будь-якому випадку, замовляючи кругле ліжко в компанії DiVanchik, Ви з упевненістю отримаєте ту модель, про яку мріяли.