г. Киев, ул. Азербайджанская, 30А
Телефон: (097) 022-10-20
Email: info@divanchik.kiev.ua

М’яке узголів’я під замовлення

М’яке узголів’я на замовлення від виробника ➦ в Києві ✓ Швидкий прорахунок ✈ Гарантія ☑ Узголів’я для ліжка під замовлення ➜ за 25 днів! Будь-якої складності і за вашими розмірами ➜ Якість 100%

Замовити узголів’я для ліжка

Фото м’яких узголів’їв

Виготовлення м’якого узголів’я для ліжка

Якщо Ви хочете створити завершений образ своєї спальні, зробити своє ліжко більш зручною, замовте м’яке узголів’я. Воно органічно вписується в інтер’єр будь-якої спальні, додаючи затишку і комфорту. Такі елементи м’яких меблів досить актуальні зараз і користуються попитом. Наша компанія DiVanchik виробляє м’яке узголів’я на замовлення будь-яких розмірів і форм з сучасних матеріалів високої якості. У нас різноманітний асортимент матеріалів для оббивки, тому ми можемо виготовити будь-яку модель, яка стане окрасою кожної спальні.

Виробництво головах на ліжко

Класичним узголів’ям вважається узголів’я прямокутної форми, яке виготовляється у вигляді різних геометричних фігур і може бути декоровано гудзиками або камінням Swarovski. Варто відзначити, що узголів’я проводиться, враховуючи розміри ліжка, тому ідеально їй підходить. Крім прямокутних моделей, можна замовити фігурні вироби самих хитромудрих форм, що дозволить не тільки креативно облаштувати спальне місце, але і створити шикарну атмосферу. До того ж, м’які головах прості в догляді і мають довгий термін експлуатації. Ми виготовляємо м’які головах будь-якої складності, з огляду на побажання клієнта.