г. Киев, ул. Азербайджанская, 30А
Телефон: (099) 177-73-85
Email: info@divanchik.kiev.ua

М’які декор панелі під замовлення

М’які декор панелі на замовлення від виробника ➦ в Києві ✓ Швидкий прорахунок ✈ Гарантія ☑ стінові панелі під замовлення ➜ за 25 днів! Будь-якої складності і за вашими розмірами ➜ Якість 100%

Замовити м’які декор панелі в Києві

Фото м’яких панелей

Замовити виготовлення декор панелей

М’які декор панелі – це модний і дуже цікавий матеріал обробки. На сьогоднішній день розроблений дизайнерами їх зовнішній вигляд вражає різноманітністю. Якщо ж раніше це була стандартна каретная стяжка і панелі могли відрізнятися тільки кольором і матеріалом, то сучасні м’які декор панелі відрізняються і формою. Вони виготовляються у вигляді різних геометричних фігур. За допомогою таких плит можна зробити простір більш затишним і розкішним. Установка м’яких декор панелей нескладна і займає небагато часу. Варто відзначити, що вони відмінно вписуються в інтер’єр будь-якого стилю, індівідуалізіруя його і надаючи особливу родзинку. М’які декор плити виготовляються з різних тканин, шкірозамінника і натуральної шкіри. Все залежить від особливостей облаштовується приміщення, а також особистих переваг замовника.

Виробництво декоративних панелей Київ

Панелі з тканини відрізняються широким асортименту квітів, принтів, текстур. Вони додають в інтер’єр м’якості і неповторного шику спальнях, вітальнях і дитячих. Оббивка зі штучної або натуральної шкіри виглядає більш строго, але в той же час респектабельно. Тому такі панелі характерні для робочих кабінетів або офісів. Фахівці компанії DiVanchik завжди будуть раді допомогти Вам зробити правильний вибір.