г. Киев, ул. Азербайджанская, 30А
Телефон: (097) 022-10-20
Email: info@divanchik.kiev.ua

перетяжка меблів

Перетяжка м’яких меблів від виробника ➦ в Києві ✓ Швидкий прорахунок ✈ Гарантія ☑ Ремонт і перетяжка меблів ➜ за 15 днів! Будь-якої складності | Великий вибір матеріалів ➜ Якість 100%

Замовити перетяжку м’яких меблів

Фото перетяжки м’яких меблів

Якісна перетяжка м’яких меблів в Києві

Ось уже кілька років перетяжка м’яких меблів – це послуга, яка користується великим попитом, адже вона допомагає зберігати й оновлювати вже полюбилися елементи інтер’єру. М’які меблі – це предмет інтер’єру, який вибирається для дома не на один рік. Вона може служити для комфорту і затишку десяток і більше років, особливо, якщо це антикварні меблі. Перетягнути меблі Київ. Тому дуже важливо правильно доглядати за нею і вчасно міняти оббивку, щоб продовжити термін її експлуатації, і щоб вона зберігала привабливий вигляд. Перетяжка м’яких меблів здійснюється як вдома, так і на виробництві. Її перевагами вважається: економія коштів і часу, збереження початкового дизайну або ж додавання креативних елементів за бажанням клієнта. Економія кошти полягає в тому, що замовнику доведеться витратитися тільки на оббивні матеріали і, можливо, на заміну наповнювача.

Якщо ж порівняти процес виготовлення і перетяжки, то очевидно, що в другому випадку ви заощадите ще й час. З огляду на особливості перетягували вироби, можна поміняти тільки що вийшли з ладу деталі, а можна внести деякі корективи, і зробити диван більш сучасним і комфортним. Для цього можна підібрати модні за фактурою і за кольором матеріали, а також більш м’який і зносостійкий наповнювач. Перетяжка диванів в Києві. Фахівці компанії DiVanchik професійно проконсультують кожного клієнта і якісно проведуть роботи з перетяжки м’яких меблів з урахуванням побажань і переваг замовника.