г. Киев, ул. Азербайджанская, 30А
Телефон: (099) 177-73-85
Email: info@divanchik.kiev.ua

Прямий диван під замовлення

Прямий диван на замовлення від виробника ➦ в Києві ✓ Швидкий прорахунок ✈ Гарантія ☑ Прямий диван під замовлення ➜ за 25 днів! Будь-якої складності і за вашими розмірами ➜ Якість 100%

Замовити прямий диван

Фото прямих диванів

Виготовлення прямих диванів в Києві

Жоден будинок не можна уявити без м’яких меблів, особливо без диванів. Існує різноманітність їх моделей, але самим звичним і замовляються є прямий диван. За своєю конструкцією вони поділяються на стаціонарні та модульні, які більш габаритні, але в той же час Ви можете легко зробити перестановку, коли захочеться. До переваг прямих дивана відносять їх практичність, ергономічність, компактність і зручність. За бажанням клієнта кожен прямий диван на замовлення може бути обладнаний зручним трансформаційним механізмом, який легко перетворить диван в комфортне місце для сну.

Виробництво прямого дивана

Варто зазначити, що прямий диван вважається класикою в асортименті м’яких меблів. Тому він відмінно впишеться в інтер’єр не тільки вітальні, але і кухні, дитячої, робочого кабінету. Якщо в дивані потрібно облаштувати мінібар або полички для книг, це легко можна зробити переоблаштувати підлокітник. Наша компанія DiVanchik пропонує виготовлення будь-якої моделі прямого дивана на замовлення. Наші вироби відрізняються високою якістю, зносостійкістю і надійністю. Ми забезпечуємо широкий вибір безпечних матеріалів, а також довгий термін експлуатації виробу.