Работаем по всей Украине
Телефон: (097) 022-10-20
Email: info@divanchik.kiev.ua

Радіусний диван на замовлення

Радіусний диван на замовлення від виробника ➦ в Києві✓ Швидкий прорахунок ✈ Гарантія ☑ Диван радіусний на замовлення ➜ за 25 днів! Будь-якої складності та за вашими розмірами ➜ Якість 100% Оригінальні радіусні дивани на замовлення від виробника за доступною ціною. Напівкруглі дивани радіусні на замовлення.

Купити радіусний диван

Замовити радіусний диван

Жодне приміщення, як у квартирі чи будинку, так і всіх закладах та офісах, не може обійтися без дивану. М’які меблі бувають різноманітних конфігурацій та типів, і одним із популярних рішень є радіусний диван на замовлення. Основною відмінністю радіусних диванів від звичних прямокутної форми полягає лише у конструкції, яка відіграє важливу дизайнерську роль.

Диван радіусної форми на замовлення

Фото радіусних диванів

Виготовлення радіусного дивана

Конструкція радіусного дивана передбачає вигнуту дугою основу, тому важливо вибрати міцний матеріал для каркаса. Постійно діюча напруга, що згинає, в конструкції створює статичну деформацію, яку далеко не кожен матеріал витримає. Згинальні навантаження найкраще несе конструкція з цільного дерева, зокрема такі гнучкі види деревини як сосна та горіх або ж, навпаки, з міцними та щільними волокнами: дуб або модрина.

Диван радіусний на замовлення

Радіусний круглий диван на замовлення

Виробництво радіусних диванів у Києві

При правильному виборі матеріалу каркасу буде гарантовано довговічність радіусного дивана та високий коефіцієнт зносостійкості при використанні.

Віддавати перевагу радіусному дивану варто за таких умов:

  • При мінімалістичному дизайні для створення інтер’єрного акценту вибирають радіусний диван, тому що напівкругла форма або форма “ламаної лінії” не порушує концепту мінімалізму, навпаки, підкреслює його. Також радіусні дивани часто зустрічаються в інтер’єрах, обставлених у стилі “Шебі шик.” При такому дизайні відіграє важливу роль не тільки форма дивана, але й оббивка з матеріалу, що підходить в інтер’єр.
  • У разі нестандартного периметра кімнати ідеальним рішенням буде диван. Напівкруглий радіусний диван або диван із дугоподібною стінкою ідеально впишеться в інтер’єр овальної кімнати. Також радіусні дивани часто зустрічаються на напівкруглих балконах та терасах. За наявності приміщення з округлими стінами краще вибрати радіусний диван на замовлення, щоб кут дуги дивана ідеально повторював вигин стін приміщення і якнайкраще став на місце.
  • Радіусні дивани часто є роздільником простору для лофтів та студій. При необхідності зонування простору радіусний диван краще впорається із завданням, ніж прямокутний, адже за рахунок радіусного дивана можна створити більше двох просторових зон у приміщенні, вміло граючи з простором. У разі вибору радіусного дивана для лофта слід брати радіусний диван на замовлення. У такому випадку Ви зможете ідеально підібрати довжину дивана, а також вигини, що повністю повторюють задуманий поділ простору.
  • При виборі дивана для посадочних місць у закладі радіусний диван створює зону відокремленості та комфорту для гостя, на відміну від прямокутних диванчиків, які ставлять упритул.
  • Невеликі радіусні дивани – частіший вибір для приміщень з невеликою квадратурою, оскільки займають мало місця. Також форма основи не заважає конструкції радіусного дивана бути розкладним і за необхідності будь-який радіусний диван може стати відмінним спальним місцем.

Радіусний диван на замовлення від виробника

Вибір радіусного дивана дуже обмежений серед промислового меблевого ряду, а з урахуванням вимог до інтер’єрних особливостей та матеріалів каркасу гарантовано бажаний диван можна отримати лише при замовленні радіусного дивана. В DiVanchik Ви зможете вибрати матеріал каркаса, наповнювача та оббивки на власний розсуд. Виконання замовлення може бути здійснено як за Вашими ескізами, так і за узгодженим з Вами ескізом наших дизайнерів.

М’який радіусний диван на замовлення

Замовити диван радіусний

Диван радіусний на замовлення ➜ м. Біла Церква ➜ м. Бориспіль ➜ м. Бровари ➜ м. Васильків ➜ м. Вишневе ➜ м. Вишгород ➜ м. Ірпінь ➜ м. Миронівка ➜ м. Обухів ➜ смт. Козин (Обухівський р-н) ➜ с. Бузова (Києво-Святошинський район) ➜ с. Воропаєв ➜ с. Капітанівка ➜ с. Лютіж ➜ с. Петропавлівська Борщагівка ➜ с. Плюти (Обухівський р-н) ➜ с. Підгірці ➜ с. Софіївська Борщагівка ➜ с. Ходосівка ➜ с. Чайки

5/5 - (10 votes)