г. Киев, ул. Азербайджанская, 30А
Телефон: (097) 022-10-20
Email: info@divanchik.kiev.ua

Шкіряний диван на замовлення

Шкіряний диван на замовлення від виробника ➦ в Києві ✓ Швидкий прорахунок ✈ Гарантія ☑ М’які меблі зі шкіри на замовлення ➜ за 25 днів! Будь-якої складності і за вашими розмірами ➜ Якість 100%

Замовити шкіряні м’які меблі

Фото шкіряних диванів

Виготовлення шкіряних диванів

Незалежно від того, в якому стилі облаштований Ваш будинок: модерн, контемпорарі, класичний, шкіряні меблі завжди додасть в Ваш інтер’єр позачасову, затишну і навіть розкішну особливість. Від смачної карамелі до яскравого бордового – шкіряні вироби доступні в різноманітних кольорах. Вони настійно додадуть особливого шарму, краси і глибини будь-якому простору. Хоча це ніяк не означає, що потрібно заповнити приміщення однієї тільки шкіряними меблями. Все, що знадобиться для додавання затишку в кімнату, незалежно від її колірного рішення – це диван або пару крісел. З компанією DiVanchik зробити меблі зі шкіри, яка буде відповідати загальному інтер’єру, так само просто, як додати кілька декоративних елементів: акцентних подушок, наприклад.

Виробництво дивана з натуральної шкіри

Шкіряний диван – це вишуканий предмет меблів, який в будь-якій кімнаті буде виглядати стильно і непідвладне часу. Шкіра є хорошою інвестицією в інтер’єр Вашого будинку, завдяки своїй неймовірній довговічності. Шкіряний диван напевно прослужить в три рази довше, в порівнянні з тканинними аналогами. Крім того, це єдиний матеріал, який з часом стає тільки краще. Тому шкіряний диван – це саме ті меблі, на яку слід звернути увагу при виборі дивана для Вашого будинку.