Работаем по всей Украине
Телефон: (096) 246 91 94
Email: info@divanchik.kiev.ua

Диван честер під замовлення

Честерфілд диван на замовлення від виробника ➦ в Києві ✓ Швидкий прорахунок ✈ Гарантія ☑ Диван в стилі честер під замовлення ➜ за 25 днів! Будь-якої складності і за вашими розмірами ➜ Якість 100%

Замовити диван в стилі честер

Фото дивана честер

Виготовлення дивана честер

Диван Честерфілд існує вже не одну сотню років і завжди славився якістю і комфортом. Він є класичним предметом інтер’єру, який символізує певний стиль і відомий тим, що був дивовижно виготовлений вручну майстрами в Англії. Дивани в стилі честер використовувалися в державних установах, урядових будівлях і розкішних будинках протягом декількох поколінь. Як правило, вони були виготовлені в високоякісної шкіри різних кольорів, зі спинками, глибоко пікований великими гудзиками, і призначені були тільки для статусного покупця.

Виробництво диванів в стилі честер

На сьогоднішній день Честерфілд – це вже диван не тільки для еліти, а меблі для людей з хорошим смаком. Те, що колись було символом високого статусу, тепер є дуже затребуваним доповненням сучасного будинку або бізнесу. Не можна недооцінювати елегантність диванів в стилі честер. На сьогоднішній день дизайнери використовують їх для натхнення при розробці інтер’єрів житлових і офісних приміщень.

М’які меблі в стилі честер на замовлення

Честерфілд – це відмінний приклад того, як класика може бути і сучасної, і модною. Диван в стилі честер залишається флагманом по комфорту, завдяки характерній спинці і підлокітникам. Наша компанія пропонує широкий вибір високоякісних тканин, шкіри і шкірозамінника, щоб історичний Честерфілд ідеально вписався саме в Ваш інтер’єр.

Rate this page