г. Киев, ул. Азербайджанская, 30А
Телефон: (097) 022-10-20
Email: info@divanchik.kiev.ua

Копії та репліки м’яких меблів

Копії та репліки диванів на замовлення від виробника ➦ в Києві ✓ Швидкий прорахунок ✈ Гарантія ☑ копії і репліки м’яких меблів під замовлення ➜ за 25 днів! Будь-якої складності і за вашими розмірами ➜ Якість 100%

Замовити репліку м’яких меблів

Фото копій і реплік м’яких меблів

Виготовлення копії дивана

Вишуканість і витонченість давно стали невід’ємними характеристиками італійських меблів. Ці особливості проявляються у всіх деталях вироби, додаючи інтер’єру особливий, неповторний шарм і непідробну елегантність. Само собою зрозуміло, що упорядження будинку такими меблями, дозволить підкреслити його статус і достаток. Хоча, варто відзначити, що такі меблі підійде не тільки для вітальні або спальні. Дивани, наприклад, добре можуть вписатися і в робочий кабінет, і в кабінет глави компанії, або ж в зал для переговорів. Незважаючи на ряд переваг, справжня італійська меблі досить дорога.

Виробництво реплік диванів в Києві

До того ж, вона випускається певних розмірів. Наша компанія пропонує виготовлення високоякісних реплік м’яких меблів, з урахуванням розмірів Вашого приміщення, а також Ваших переваг щодо кольору оббивного матеріалу. Ми пропонуємо репліки різноманітних диванів, починаючи від прямих, і закінчуючи радісних і кутовими. При виготовленні таких диванів на нашому виробництві зберігається технологія їх створення. Тому, замовляючи репліки відомих брендів саме у нас, Ви отримаєте надійний диван високого класу, який прослужить Вам довгі роки.