г. Киев, ул. Азербайджанская, 30А
Телефон: (097) 022-10-20
Email: info@divanchik.kiev.ua

М’яке ліжко під замовлення

М’яке ліжко на замовлення від виробника ➦ в Києві ✓ Швидкий прорахунок ✈ Гарантія ☑ Ліжко з м’якою оббивкою під замовлення ➜ за 25 днів! Будь-якої складності і за вашими розмірами ➜ Якість 100%

Замовити м’яке ліжко

М’яке ліжко на замовлення

Фото м’яких ліжок

Виготовлення м’яких ліжок

Ви б хотіли перетворити свою спальню в саму затишну та комфортну кімнату в своєму будинку? Тоді зупиніть свій вибір на м’якому ліжку на замовлення. Такі ліжка виглядають стильно, красиво і надзвичайно зручні. На меблевому ринку існує широка різноманітність ліжок, але модель, яка завоює Ваше серце, це виразно м’яке ліжко. За бажанням, узголів’я такому ліжку можна замовити будь-якої форми та дизайну, а можна зупинити свій вибір на більш традиційних варіантах. У будь-якому інтер’єрі спальні м’яке ліжко – це родзинка. Завдяки оббитих узголів’я і царги, Ви легко додасте простору особливу привабливість, розкіш і затишок.

Виробництво ліжка з м’яким узголів’ям

Врахуйте, що замовляючи м’яке ліжко, завжди можна підібрати тканину потрібного кольору і фактури. Зручність такого ліжка полягає ще й в тому, що м’яке узголів’я дозволяє комфортно розміститися на ліжку, щоб просто почитати книгу або подивитися фільм. До того ж, подушки з такого ліжка нікуди не впадуть, як це могло б статися з аналогом без головах. Замовивши м’яке ліжко в компанії DiVanchik, Ви отримаєте високоякісне, гарне, зручне та надійне виріб, який зробить Вашу спальню самим затишним місцем в будинку.