г. Киев, ул. Азербайджанская, 30А
Телефон: (097) 022-10-20
Email: info@divanchik.kiev.ua

Пуфи під замовлення

М’які пуфи на замовлення від виробника ➦ в Києві ✓ Швидкий прорахунок ✈ Гарантія ☑ М’який пуф під замовлення ➜ за 25 днів! Будь-якої складності і за вашими розмірами ➜ Якість 100%

М’які пуфи на замовлення

Фото м’яких пуфів

Виготовлення м’яких пуфів в Києві

Слідуючи останнім тенденціям, дизайнери все більше і більше приділяє увагу компактному і привабливим елементу інтер’єру – пуфу. Як результат, ми бачимо їх велике розмаїття в магазинах: класичні, сучасні, найбільш непередбачуваних квітів і форм. Але, щоб отримати дійсно унікальний варіант, замовте пуф на замовлення. Пуфи відмінно вписуються в інтер’єр будь-якої кімнати. Наприклад, для передпокою чудово підійдуть модні об’ємні пуфи на невеликих ніжках, щоб створювалася ілюзія, що цей елемент інтер’єру практично невагомий. Що стосується форми, то в моді круглі пуфи. Щоб підкреслити їх витонченість, варто їх підставу з металу зробити вужче.

Виробництво пуфів на замовлення

Для вітальні актуальні круглі пуфики, як зі стяжкою, так і повністю гладкі. Їх товщина може бути абсолютно різною, до того ж, особливо актуальна збірна конструкція з круглих подушок, які можуть перетворитися в окреме місце для сидіння. Що стосується модних фактур і квітів, то найбільш сучасними є рогожка, велюр, а також штучне хутро в пудрових, сірих, блакитних і зелених відтінках. Звертаючись в нашу компанію, Ви отримаєте сучасні рекомендації по підбору пуфа саме для Вашого інтер’єру, а, згодом, високоякісний виріб, яке буде радувати не один рік.