Работаем по всей Украине
Телефон: (096) 246 91 94
Email: info@divanchik.kiev.ua

Про нас

Video poster

Чому ми?

Компанія №1 у сфері виробництва м’яких меблів

Наша компанія працює на ринку понад 10 років. Наше виробництво оснащене машинами Typical, gemsy, velexx, ptotex. Забезпечуючи найвищий рівень якості! Ми використовуємо лише якісні матеріали для виробництва: фанеру з берези, брус із сосни, високо латексні німецькі паси, скоби prebena, високо еластичний латексний ППУ.

Диявол криється в дрібницях, чи не так? Ми забезпечимо максимальну фокусну увагу до таких елементів як: шви, рядки, замочки, вставочки, кнопочки, гудзики, ніжки, пензлики.

Клієнтів

Замовлень зробили

+

Років на ринку

+

Співробітників

DiVanchik

Наше виробництво

Переваги замовлення м’яких меблів в авторській майстерні «Диванчик» є незаперечними — ви отримуєте ексклюзивну річ за доступною вартістю. Перед тим, як розпочати роботу над диваном, пуфиком або іншим м’яким предметом інтер’єру, наші майстри узгодять з вами:

  • розміри;
  • конфігурацію м’яких елементів;
  • зовнішній вигляд;
  • структуру тканини та колір оббивки;
  • жорсткість;
  • матеріал для каркасу.

На нашому складі є великий асортимент матеріалів і ми виконаємо будь-яке ваше побажання, створюючи ексклюзивну річ.

Після з’ясування ваших уподобань дизайнери створюють 3D-ескіз, який дозволить переконатися, наскільки точно виконані усі ваші побажання. Замовити диван. Якщо зовнішній вигляд майбутніх меблів підходить, ми затверджуємо проект і починаємо роботу.

Ми працюємо акуратно і не забуваємо про такі дрібниці, як якісні шви, надійне закріплення пензликів, гудзиків та інших декоративних деталей.

Можливість замовити певні розміри дозволяє поставити диван чи крісло у призначене для нього місце або зробити спинку зручнішою, «підігнавши» її під зріст власника.

Важлива перевага – вартість. У нас немає додаткових торгових накруток, ви платите тільки за роботу майстра і за матеріали, які ми використовуємо.

5/5 - (5 votes)